Sohbet Odaları Uykuda İngilizce Öğrenme

Asla uykunuzda İngilizce öğrenmeyi hayal ettiniz mi?

Doğru duydunuz. Uykunuzda İngilizce öğrenin.

Bil bakalım ne oldu? Mümkün!

İngilizce öğrenmek, sohbet odaları bir şey öğrenmemek, uykunuzda olanaksız bir başarı benzer biçimde görünebilir, sadece birkaç kolay adımı izlerseniz, tutmanıza destek olacak bir akşam rutini oluşturabilirsiniz. İngilizcenizi yaşarken uzun ve serüven dolu gününüzden aldığınız tüm yeni kelime, dil bilgisi ve konuşma becerileri.

Gerçek bir RealLife kahramanıysanız, güne aklınızı İngilizce olarak aktive ederek  ve beyninizi bir şampiyon kahvaltısıyla yakıtlandırarak başladınız . İşinizde İngilizce kullanmamış olsanız da, senin içinde gidip daha çok ergonomik yapmanın bir yolu olarak işten eve gidiş. Yalnız İngilizce öğrenmek değil, hem de yaşamak içinde meydan okumayı kabul ettin!

Gece geldi ve zamanı çile çözme  ve yatmaya hazır olun. Gün boyuncaİngilizce fethetme yolculuğunuzda size sunulan tüm dersleri yansıtmakve kendinizi bir sonraki maceranıza hazırlamak için muhteşem bir vakit.

Bu üç temel adımları izleyin ve İngilizce tutarlı akşam rutin oluşturursanız, olacak asal, Hayalinizdeki zihniniz hayal ederken öğrenmeye devam etmek için.

1. Yatmadan Ilkin Meditasyon Yapın

“Mükemmel bir günün başlangıcı bir gece ilkin adım atar.” ~ Sukant Ratnakar

Meditasyon, hayatınızı dönüştürmek için kullanılabilecek kolay bir tekniktir . Meditasyonun birçok faydasından biri, yanıltıcı olmanıza destek olma kabiliyetidir, aklını topla ve konsantre ol. Beyninize informasyon indirmeye hazırlanmadan ilkin, zihninizin odaklanmasını istediğiniz tüm şeylere yer açmak iyi bir fikirdir.

Uyurken İngilizce öğrenmek istiyorsanız, ilkin zihninizi hazırlamalısınız. Mükemmel bir meditasyon seansı sizi rahat fakat odaklanmış bir durumda hissetmenizi sağlar. Yeni bir şeyler öğrenmek ya da günün erken saatlerinde öğrenmiş olabileceğiniz mühim şeyleri anımsamak için muhteşem bir durumdasınız. Meditasyon yapmak, zihninizi, uykunuzda İngilizce öğrenme sürecindeki bir sonraki adıma hazırlar.

Akşam rutininizi meditasyonla iyi mi dönüştüreceğinizi öğrenmekle ilgileniyor musunuz, sadece nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Şu anda iyi mi meditasyon yapacağınızı öğrenmeye adım atmak için parasız uygulama Insight Timer’ı kullanabilirsiniz. Tutkulu olanlar için, hatta bizimle meditasyon yapmak için katılabilirsiniz app bir Sohbet Meditators grubu var.

2. Zihninize Büyüklük İçin Başbakan Olun

“Bilinçaltı zihnimize ne ekersek besleriz yeniden ve duygu ile bigün gerçek olacak. ” ~ Earl Nightingale

Meditasyonu bitirdiğinizde, zihniniz yerinden çıkar ve hazır olması astarlanmalıdır. İngilizce öğrenerek daha iyi sonuçlar elde etmek için. Yatmadan ilkin zihniniz anlarda ne tüketirse yazdırılacaktır bilinçaltınıza. Bu yüzden, başarıya ulaşmış bir İngilizce konuşmacı olmak istiyorsanız, yolculuğunuzda size destek olmak için pozitif ümit, amaç, vizyon ve cesaret düşünceleriyle uyumadan ilkin zihninizi doldurmanız önemlidir.

Bunu yapmanın bir yolu İngilizce esin verici kitaplar okumaktır. Kişisel istekleriniz hakkında büyük düşünmenizi ve hayal kurmanızı sağlayacak kitaplar bulun. Şeklinde kitap okumaThink ve Grow RichNapoleon Hill tarafınca7 Etkili İnsanların AlışkanlıklarıStephen Covey tarafınca, 4-Saat Emek verme Haftası Tim Ferriss tarafınca yada Mindset Carol Dweck tarafınca. Bu kitaplar düşünme şeklinizi ve güne yaklaşımınızı değiştirecektir.

Okuma işlemi esnasında, sohbet odası metinden kuvvetli alıntıları vurgulayabilir ve gün içinde bir zorlukla karşılaştığınızda yada bir platoya ulaştığınızda sizi motive etmek için bu tarz şeyleri değişik bir zamanda kullanabilirsiniz. İngilizce eğitimi. Ayrıcaezberleme uygulaması içinyeni kelimeler yazabilir ve Anki’de informasyon kartları oluşturabilirsiniz.

Telaffuzunuzu geliştirmeye mi çalışıyorsunuz?

Niçin yüksek sesle okumayalım?

Yüksek sesle okumak ve kendinizi kaydetmek için muhteşem bir fırsattır. Audacity benzer biçimde uygulamaları kullanarak yüksek sesle okumak ve telaffuzunuzu çözümleme etmek için birkaç paragraf seçin .

bu bağlanabilen kemerler Bilinçaltı zihninizin enerjisini yatmadan ilkin okuyarak, bir zihniyetin temelini siz belirlersiniz, arzu ettiğiniz her hedefe ulaşmanızı elde edecektir.

3. uyurken dinle

Chat odası akşam rutin dışı bitirmek için son adımı başlarken İngilizce dinlemektir uyuklamak. İdeal olarak, İngilizce bir kitabın birkaç sayfasını meditasyona ve okuduktan sonrasında, birazcık uykulu ve yatmaya hazır hissedersiniz. Erken kalkmayı ve gününüzü İngilizce olarak fethetmeyi planlıyorsanız, saat 10’a kadar yatağa gitmeniz en iyisidir, böylece sabah 6 civarında uyanabilir, başka bir günde almaya hazır olabilirsiniz.

Sonunda gününüzü bitirdiğinizde, en sevdiğiniz pijamalarınızda battaniyelerin altında rahat olmanın zamanı geldi, kulaklığınızı takının ve İngilizce dinlemeye başlayın. Bu kısmın sırrı pozlamadır. Zihninizi İngilizce’ye ne kadar oldukça maruz bırakırsanız (uykudayken bile), değişik kelimelerin telaffuzlarını tanımanız ve uyandığınızda yeni kelimeleri tutmanız daha kolay olacaktır.

İsviçreli bir bilimsel emek vermeden elde edilmiş kanıtlar, uyumaya giderken yeni kelime kelimelerini dinleyen bir grup öğrencinin daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor, uyanık kalmaya ve aynı kelimeleri dinlemeye çalışan başka bir grup.

Uykuya dalmanıza destek olacak en sevdiğiniz rahatlatıcı şarkıları dinleyebilir, hatta uyurken İngilizce öğrenmek için hususi olarak tasarlanmış bir uyku öğrenme videosunu bile dinleyebilirsiniz. İngilizce’de değişik kelimeler yada konuşmalar süratli bir halde uykuya dalmanıza destek olmak için çalınırken arka planda sakin sesler kullanırlar.

Artık uyurken İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay bulunduğunu bildiğiniz gibi. Sohbet bu 3 adımlı süreç bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da, meditasyon, kitap okuma ve İngilizce dinleme benzer biçimde ufak alışkanlıkların, yaşadığınız büyümede en büyük farkı yarattığına ve sizi birazcık daha iyi hissettirdiğine dair kanıtlar var. İngilizce öğrenme yolculuğunuzda kaydettiğiniz ilerleme.

Meditasyonun, bilinçaltı zihnin ve uyku öğreniminin gücüne inanıyor musunuz?

Yoksa yalnız bir efsaneleşmiş mi?

Asla denemezsen, asla bilemezsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir