Chat Odası Hergün 3 İngilizce Aktivite Yapın

Hayatta kalmak için hayatında ihtiyacın olan tek şey ?

Yapmaktan sohbet odaları hoşlandığınız bir şeyden daha fazlası. Sen oldukça tutkulu Bu mevzuda her gün ücretsiz bir şekilde yapabileceğiniz. Mutluluğunuz varoluşunuz için kesinlikle gereklidir. Dünya’da olmanızın sebebi budur.

Bu hem senin tutkun  veamacınız. Mutluluğunuzun, neşenizin ve doygunluğunuzun deposudur. O olmadan ne yapacağınızı bilemezsiniz.

Sizi sınırsız enerji ile doldurur ve en iyi yaşamınızı yaşamanıza esin verir . Daha derine daldıkça ve mutluluğunuzun derinliklerinde, süre izini tamamen kaybediyorsunuz benzer biçimde görünüyor. Hatta o denli oldukça seviyorsun ki tanıştığın beraberce paylaşmak istiyorsun.

Bir açık hava etkinliği yada yürüyüş, koşu, tırmanma, yüzme, bisiklet, kayak, futbol, ​​basketbol yada voleybol benzer biçimde bir spor olabilir.

Ya da kim bilir fotoğrafçılık, fotoğraf, yazı, oyunculuk, öykü anlatma, yiyecek pişirme yada dans benzer biçimde yaratıcı bir sanattır.

Ek olarak yakarma, meditasyon yada yoga benzer biçimde tinsel bir uygulama da olabilir.

Mutluluğunuz ne olursa olsun, onu her gün takip ettiğinizden ve İngilizce yapmak için fırsatlar aradığınızdan güvenli olmalısınız. İngilizcenizi hayata devam etmenin ilk adımı , coşku verici aktiviteleri yapmanın yollarını bulmaktır.  Siz ve insanlarla anadiliniz yerine bu etkinlikleri niçin sevdiğiniz hakkında İngilizce konuşuyorsunuz.

İngilizce öğrenme sürecinde nerede olursanız olun, mutluluğunuzu izlemek size her gün uyanma ve kısa adımlar atma motivasyonu verir hedeflerinize doğru. Eğer RealLife İngilizce akıcılığına gezi etmeye yeni başlıyorsanız, basit birşey yapmanız için size esin verir ve konfor bölgenizin dışına çıkın. Yolculuğunuz süresince iyiyseniz, kim bilir kıvılcım Reignite için ihtiyacınız olan İngilizce tutkunuz.

Her gün İngilizce fethetme arayışınıza adım atmak için uyandığınızda  , mutluluğunuz sizi çağırıyor. Ne için bekliyorsun? Sıçrama zamanı ve serüven çağrısını kabul edin!

İngilizce öğrenirken mutluluğunuzu takip etmenin ve sizi nereye götürdüğünü görmenizin birkaç sebebi.

1. Sohbet Odaları İngilizce akıcılığını keyifli, organik ve kullanışlı hale getirin

“Onları yapmadan ilkin öğrenmemiz ihtiyaç duyulan şeyler için onları yaparak öğreniyoruz.” ~ Aristo

Mutluluğunuzu takip ederken, yalnız İngilizce öğrenmekle kalmaz, bununla beraber yaşarsınız . Dili bile çalıştığını unutuyorsun. Geleneksel derslik ortamında öğrenmek yerine, dünyayı sınıfınıza dönüştürebilirsiniz. Esasen sevdiğiniz aktiviteleri yapın, sadece İngilizce’yi dahil etmenin yollarını bulun.

Naturel olarak, sizi İngilizce ile ilgilendiren değişik mevzuları keşfetmek, öğrenmeye devam etmeniz için bir niçin verecektir. Mesela, gezi etmeyi ve insanlarla karşı karşıya sohbet görüşmeyi seviyorsanız, bunu öğrenme sürecinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. İngilizce ana diliniz olan bir ülkeye bir sonraki seyahatinizi planlayabilir, hostellerde süre geçirebilir, dil değişimine yada İngilizce Meetup gruplarına katılabilir ve ev sahibi olabilirsiniz.

Tutkunuz yiyecek ve yiyecek pişiriyorsa, şehrinizdeki değişik restoranları ziyaret edebilir ve Yelp, Feysbuk yada kendi kişisel yiyecek blogunuz hakkında yorumlar yazarak İngilizce ergonomik yapabilirsiniz. Kendi ülkenizden leziz ve geleneksel bir tarifin adımlarını açıklayan bir YouTube videosu bile oluşturabilirsiniz.

Bu tekniği kullanın ve mutluluğunuza uygulayın. Aşağıdaki suali cevaplayan bir sıralama oluşturun:

Yaşamak için yalnız bir ayım daha olsaydı ne yapardım?

Bu listeden, yalnız onları düşünerek sizi heyecanlandıran ve enerji ile dolduran üç şey seçin. Şimdi, bu tarz şeyleri İngilizce olarak yapın.

Dünyayı yine çocuk benzer biçimde görün ve İngilizce öğrenmeyi bir oyun haline getirin. Bu oyunda, özgürlük var, istediğinizi seçmek ve oynamak. Be meraklı ve mutluluğunuzun sizi nereye götürdüğünü keşfedin. Bir vardır sonsuz olasılık sayısı.

2. Belirli kelime bilgisinin ustası olun

Esasen mesleğinizde belirli bir alanda uzman mısınız?

Hobiniz var mı? Sohbet odası senelerdir yapıyorsun?

Hobileriniz ve mesleki becerileriniz büyük olasılıkla mutluluğunuza bağlıdır. Zanaatınıza aslına bakarsan ana dilinizde hakim olduğunuz için, mutluluğunuzu takip edebilir ve aslına bakarsan bildiklerinizi İngilizce olarak iyi mi ileteceğinizi öğrenebilirsiniz.

İşinizle ve ofis haricinde yaptığınız etkinliklerle ilgili belirli İngilizce kelime bilgisine hakim olmanın birçok faydası vardır. Her neyse ki, bir uzman benzer biçimde ses çıkarmak için oldukça fazla kelime bilmenize gerek yok, sadece bu tarz şeyleri doğru şekilde iyi mi kullanacağınızı ve söyleniş edeceğinizi bilmeniz gerekecek.

İşletme, hukuk, tıp, mühendislik, bilim, matematik ve programlama benzer biçimde bilimsel niteliği olan alanların kelime bilgisine hakim olmak, yalnız fikirlerinizi daha geniş bir alana iletmenize izin vermez. İzleyici, bununla beraber daha çok data. Artık kitlenizi ülkenizdeki insanlarla sınırlandırıyorsunuz. Yaptığınız her şeyin dünya üstünde daha büyük bir tesiri olacaktır. Başka bir ülkede araştırma yapma yada sunum yapma ve çalışmanızı İngilizce olarak paylaşma şansınız bile olabilir.

Eğer var ise katılmak bu şekilde, bir enstrüman çalmak şarkı benzer biçimde garip hobiler, belirli kelime mastering, snowboard yada kaya tırmanışı, yoga, dövüş sanatları, dans, ya da boyamak benzer biçimde tabiat sporları Eğer bu becerileri öğretmek için izin verir.

Çevrimiçi bir eğitim oluşturabilirsiniz, bu mevzuları insanlara açıklamak ve bu tarz şeyleri YouTube yada toplumsal medyada yayınlamak. Başka bir seçenek İngilizce konuşan yabancılar için sınıflar sunmaktır şehrinizde. Bu bununla beraber insanlarla tanışmak ve İngilizce konuşan toplulukları keşfetmek için mükemmel bir yoldur ve bu da bizi bir sonraki noktaya götürür.

3. Kabilenizi bulun

“ Kendinizi kuşatın, yaşamı seven ve öğrenen insanlarla. ” ~ Lorii Myers

İngilizce öğrenme hedeflerinize ulaşmak için, RealLife İngilizce akıcılığı yolculuğunuzda kendinizi ilgi alanlarınızı paylaşan ve sizi destekleyen insanlarla çevrelemeniz gerekir. Sohbet odası zihninizde bir rüya ya da vizyonunuz olduğunda ve peşinden gittiğinizde, organik olarak sizi motive edecek ve hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak destekleyici dost ve akıl hocaları yaratacaksınız.

Mutluluğunuzu takip ettiğinizde, bir mıknatıs benzer biçimde olmuş olursunuz ve çek Hayatınıza doğru insanoğlu. Korkularınızla yüzleşerek, İngilizcenizi her insana açık bir halde uygulayarak ve hedeflerinizi açıkça ifade ederek İngilizce öğrenme kabilenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar açık ve dürüstolursanız, aynı ilgi alanlarına haiz başkalarını çekmek o denli kolay olacaktır.

Meetup grupları, dil değişimleri, ustalaşmış ağlar vasıtasıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz etkinlik, çevrimiçi dil uygulamaları, İngilizce Feysbuk grupları ve hatta Tinder ve Bumble benzer biçimde arkadaşlık uygulamaları. Daha yaratıcı ve yürekli İletişim becerilerinizi geliştirmenin yolu, bir iş oluşturmak ve hizmetlerinizi İngilizce sunmaktır.

İngilizcelerini bir sonraki seviyeye yada istekli hale getirmek isteyen insanlarla tanışmanıza mühim seviyede destek olacaktır. Size destek sunar. İngilizce öğrenirken de mutluluğunuzu takip ediyorsanız, bu insanoğlu hızla en iyi arkadaşlarınıza, antrenörlerinize ve mentorlarınıza dönüşecek.

Kabilen bir gurur benzer biçimde Ovada aslan. Beraber başarabilirsin bir şey. Size savunmasız olma güvenliği veriyorlar, fikirleri paylaşın, yeni şeyler deneyin, hatalar yapın ve geri bildirim alın. Kabilen, yolculuğunuz süresince büyümeniz için önemlidir, bu yüzden zekice seçim yapmak önemlidir kime izin verirsin.

Ateşi yak

Artık İngilizce öğrenme yolculuğunuza geri dönmeye motive olduğunuza gore, sohbet ilerlemesini sağlama zamanı. Mutluluğunuz, cesaretinizi kırdığınızda ve çıkmak istediğinizde sizi yolculuğa devam ettiren ateştir.

Bu yüzden, her gün İngilizce olarak sevdiğiniz şeyleri yapmayı ihmal etmeyin. En önemlisi, niçin bu yolculuğa ilk başta başladığınızı ihmal etmeyin. Mutluluğunuzu takip edin ve günlük İngilizce öğrenmeyi mükemmel bir serüven haline getirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir